۴ بەشی سەرەکی لە ئەرکەکانی سیستێمی دابەش کاری زێرین

ژمێریاری تۆزیع و دابەش کاری

فروش مویرگی به نوعی از فروش گفته میشود که از طریق یک شبکه گسترده و جامع صورت می پذیرد . در واقع در این نوع فروش ، سطح فروش بسیار گسترده بوده و در سطح یک شهر ، استان و یا کشور و در بعضی حالات کشورهای همسایه صورت می پزیرد . این نوع فروش میتواند توسط دفتر مرکزی , نمایندگی های فروش ، شعب مستقل و یا شعب غیر مستقل صورت گیرد . در تمامی این موارد دفتر مرکزی بصورت مستقیم در فروش دخالت داشته و یا با دادن اختیارات به شعب و نمایندگی ها بصورت غیر مستقیم از طریق دریافت گزارش بصورت آنلاین یا آفلاین فروش شعب و نمایندگی های خود را کنترل می کند


نه‌رم ئامێری بەرێوبەری موشتەریان

در این نرم افزار، شرکت پخش می تواند تمامی نقاط مشتریان را که توسط بازاریابان جمع آوری می شود را مدیریت کند و در جهت منطقه بندی استراتژیک , گروه بندی مشتریان هدف ، مدیریت و نظارت بر عملکردهای مشتریان در بازه های زمانی مختلف و مقایسه مناطق جغرافیایی و منطقه تعریف شده ارزیابی نماید.

زانیاری زیاتر

نه‌رم ئامێری مه‌ندووبه‌کان

له‌ نه‌رم ئامێری مویڕه‌گی مه‌ندووبه‌کان مه‌ندووب له‌ ماوه‌ی مه‌خزه‌ن به‌ شێوه‌ی سه‌ر هێڵ ئاگادار ئه‌بێت. بەشداری مەندووب لە ئیش و کاری ژمێریاری کۆمپانیا وەک تۆماری پسۆڵه و داخوازەکانی موشتەری ، زۆرتر کردنی خێرایی لە ناردنی زانیاریەکانی مەندووب بۆ کۆمپانیا و کەم کردنی هەڵه ، هێندێک لە مەبەستەکانی ئەم نەرم ئامێرەیه.

زانیاری زیاتر

نەرم ئامێری تایبەت بۆ شوفێرەکان

شناسایی و مشخص کردن محل مشتریان بر روی نقشه، زمان و دقت در پیداکردن مشتریان را بالابرده و می تواند ابزاری راه گشا و منبعی از اطلاعات و تجربیات سایر رانندگان برای راننده جدید مجموعه باشد و همچنین اجتناب از دشواریهای مسافتی و مسیریابی اتوماتیک از روی نقشه گوگل از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

زانیاری زیاتر

نرم افزار داشبورد تخصصی مدیریت

گزارشات حساس نموداری شرکت های پخش همانند سود و زیان ، بازدهی بازاریابان، نیروهای توزیع بر روی پنل داشبورد مدیریتی برای پیمایش و نمایش بهره وری شرکت های توزیع ارائه می شود و همچنین بررسی معنی دار و متوازن پارامترهای موازی همچون تعداد فاکتور، و میزان سود فاکتور مقایسه های یک بازه ی مشخص بر اساس پارامترهای انتخابی مدیر انجام می شود.

زانیاری زیاتر

ژمێریاری پرۆفیشیۆنالی تەوزیع و بڵاوکردنه‌وه

نرم افزار تخصصی مویرگی شرکت مابصورت تخصصی نیازهای پخش را نشانه رفته است و شرکت های هدف نرم افزار ما , فعالان در حوزه توزیع و صنعت پخش کلیه محصولات به ویژه مواد غذایی ،پخش لبنیات و پخش لوازم بهداشتی است. ما زیر سیستم های مختلف نرم افزار را یکپارچه سازی کرده ایم و کلیه زیرسیستم های ضروری پخش شما را برای شرکت شما طراحی کرده ایم.

زانیاری زیاتر

نەرم ئامێری تایبەت بۆ بەرێوبەری فرۆش

در این نرم افزار مدیر فروش بر روی تبلت می تواند آمار کلیه مشتریان و همچنین آمار و وضعیت عملکرد و ویزیت روزانه تمامی بازاریابان شرکت را در کنترل و نظارت داشته باشد. مدیریت عدم فروش های بازاریابان در مناطق توسط مدیر فروش و کنترل لحظه به لحظه حتی خارج از دفتر شرکت یکی از شاخص ترین امکانات این زیر سیستم است.

زانیاری زیاتر

مدیریت بازارهای توزیع و مکانیابی مشتریان

بازاریاب تمام نقاط مهم فروش را به طور دقیق به شرکت ارسال کرده و پس از ارسال نقاط توسط بازاریاب، شرکت کلیه نقاط مهم فروش و استراتژیک را طبقه بندی می کند و در جهت پتانسیل سنجی مناطق مورد پوشش می توانند تصمیماتی را جهت توزیع مناطق در بین بازاریاب ها انجام دهد و به صورت آنلاین مسیر ویزیت بازاریابان و ماشین های توزیع خود را پیگیری کنند.

زانیاری زیاتر

نرم افزار نقطه زنی و ردیابی ماشین های توزیع

با استفاده از این نرم افزار شما ماشین های توزیع خود را به صورت شبانه روزی در کنترل دارید و حتی امکاناتی نظیر سرعت ماشین، زمان پارک جلوی مغازه های توزیع، زمان و تاریخ دقیق حضور در محل های پخش و فروش را می توان پیگیری کرد . با این امکان شما علاوه بر نظارت دقیق بر روند توزیع خود تراکم فروش را در محل های استراتژیک نیز می توانید مدیریت کنید.

زانیاری زیاتر

بەدواداچوونی مەندوبۆ موشتەریەکان

هدف ما در این نرم افزار ارائه راهکارهای منطقی تقسیم بندی مناطق و حوزه های فعالیت مشتریان احتمالی فعلی بر اساس نقاط استراتژیک فروش برای بازاریابان و کمک به بهبود پوشش منطقه فروش بازاریابان در مناطق مورد نظر مدیران می باشد. و همچنین کنترل دقیق کلیه بازاریابها برای مدیران پخش از بارزترین ویژگی این نرم افزار می باشد.

زانیاری زیاتر


ولاتانێ کە زێرین بە کار ئەهێنن

ایران ، عراق ، ترکیه ، امارات ، افغانستان


زبانهایی که زرین پشتیبانی میکند

عربی، فارسی،کردی،انگلیسی، قابلیت ترجمه زبان سفارشی


ارزهایی که نرم افزار مدیریت میکند

دلار ، دینار ، ریال ، تومان، لیر ، یورو و ...استقرار و پشتیبانی نرم افزار زرین

ما برای کلیه محصولات نرم افزاری خود مکانیزم های پشتیبانی مختلف داریم . اولین روش و رایج ترین روش استفاده از تلفنهای تماس مجموعه است ، شما با تماس با پشتیبان ما در ساعتهای کاری شرکت میتوانید سوالات و مشکلات نرم افزاری خود را حل کنید ، روش دوم ، در صورتی که نرم افزار مشتریان نیازمند راهنمایی بر روی سیستم آنها باشد ما با ارائه سرویس آنلاین و ارتباط راه دور پشتیبانان بوسیله ابزارهایی که در اختیار مشتری قرار می دهیم و کاملا بصورت رایگان است . پشتیبان وارد سیستم مشتری می شود و با استفاده از امکانات ابزار اتصال از راه دور ، از طریق اینترنت مشکل مشتری در لحظه حل می شود . این رویکرد بهترین رویکرد و آسان ترین رویکرد برای مشتریان و واحد پشتیبانی است که آموزشهای لازم کار با این ابزارها داده میشود و مشتری در هر لحظه میتواند با ما در ارتباط باشد . امکانات این ابزار امکان تماس صوتی مجانی از طریق اینترنت را برای مشتری ارائه میدهد که باعث حذف هزینه تلفن مشتری جهت پشتیبانی می گردد . در روز استقرار و آموزش نرم افزار زرین شما تمامی آموزشهای ابزارهای لازم را یاد می گیرید.پێوەندی کردن بۆ زانیاری زیاترتەلەفۆن

بەشی فرۆش : ۰۷۵۰۰۳۰۱۱۹۶ - ۰۷۷۰۰۰۲۷۱۹۲
بەرێوەری فرۆش : ۰۷۷۰۰۰۲۷۱۶۴

تەلەفۆن کڕدن